Відбувся майстер-клас для викладачів кафедри клінічної фармації, фармакотерапії, фармакогнозії та фармацевтичної хімії ЗДМУ

Відбувся майстер-клас для викладачів кафедри клінічної фармації, фармакотерапії, фармакогнозії та фармацевтичної хімії ЗДМУ

15 червня 2021 року викладачами  кафедри МФІНТ та співробітниками ЦДОТ був проведений майстер-клас для викладачів кафедри клінічної фармації, фармакотерапії, фармакогнозії та фармацевтичної хімії ЗДМУ. Майстер-клас був присвячений використанню додатку ClassPoint для проведення інтерактивних лекцій у програмі Microsoft PowerPoint.

Додаток ClassPoint, підключений до Microsoft PowerPoint, являє собою потужний інтерактивний інструмент для проведення лекцій, який допомагає налагодити активну взаємодію викладача із студентами і поліпшити результати навчання. Професор О.А. Рижов під час проведення майстер-класу детально описав і продемонстрував функції даного додатку, а саме: тест с вибором варіантів, хмара слів, коротка відповідь, малюнок слайда, завантаження зображення. Викладачі кафедри та співробітники ЦДОТ під час заняття допомагали своїм колегам практично опанувати новий додаток.

Зав.кафедри кафедри клінічної фармації, фармакотерапії, фармакогнозії та фармацевтичної хімії д.м.н., проф. І.М.Білай подякував колективу кафедри МФІНТ за злагоджену командну роботу. Викладачі кафедри клінічної фармації, фармакотерапії, фармакогнозії та фармацевтичної хімії планують у подальшому використовувати цей сервіс для проведення інтерактивних лекцій для інтернів.

 

  

 

 

16.06.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26
Тел: (061) 236-22-52
E-mail: cdo@zsmu.edu.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт ЦДОТЯО ЗДМФУ.

Мапа сайту