Кафедра МФІНТ взяла участь у ІІ міжнародній науково-практичній конференції «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ ТА НАУЦІ»

Кафедра МФІНТ взяла участь у ІІ міжнародній науково-практичній конференції «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ ТА НАУЦІ»

10 червня 2021 року зав.кафедри МФІНТ професор О.А.Рижов та старший викладач О.П.Страхова взяли участь у ІІ міжнародній науково-практичній конференції «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ ТА НАУЦІ», що відбулася у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького 10-11 червня 2021 року.

Професор О.А.Рижов виступив на секційному засіданні із доповіддю «Хмаро орієнтоване навчальне середовище як ергатична система». У своєму виступі автор підкреслив, що активне використання хмаро – орієнтованого середовища у ЗДМУ в умовах віддаленого навчання дозволило визначити особливості та схарактеризувати його як ергатичну систему, яка має відповідні властивості та підпорядковується правилам, притаманним ергатичним системам. О.А.Рижов вважає, що хмаро - орієнтоване навчальне середовище є ергатичною комп’ютерною навчальною системою, яка призначена для організації дистанційного навчання з використанням засобів інформаційних та комунікаційних технологій, автоматизації процесів зворотного зв'язку і управління пізнавальною діяльністю студентів. 

     Основним елементом представленої ергатичної навчальної системи є людина. Ергатична навчальна система, як будь-яка інша ергатична система, керується всіма правилами і підпорядковується законам, розробленим у інженерній психології для ергатичних систем. Подальшого розвитку потребує питання розробки інтерфейсних норм та параметрів мультимедійних засобів ергатичних навчальних систем, які враховують психофізіологічні характеристики учасників: форма представлення матеріалу, колір, висота звука, швидкість надання нової інформації, тощо.

Виступ професора О.А.Рижова викликав жвавий інтерес в аудиторії секційного засідання та активну дискусію.

                                 

 

11.06.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26
Тел: (061) 236-22-52
E-mail: cdo@zsmu.edu.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт ЦДОТЯО ЗДМФУ.

Мапа сайту