П’ята лекція на курсі підвищення кваліфікації викладачів щодо створення онлайн -курсів

П’ята лекція на курсі підвищення кваліфікації викладачів щодо створення онлайн -курсів

       Чергова п’ята лекція на курсі підвищення кваліфікації викладачів відбулася 9 червня 2021 року і була присвячена організації навчання на базі онлайн -курсу LMS edX. Для участі у онлайн - засіданні в MS Teams підключилися майже 90 співробітників нашого університету.

         На лекції дуже детально було розглянуто нормативну базу розробки онлайн – курсів та дистанційного навчання у ЗДМУ та основні принци роботи системи впровадження онлайн -курсу. Лектор розібрав головні етапи тестування, що проходить кожен новий онлайн – курс та розглянув структурну схему організації навчального процесу на базі онлайн -курсів.

        Професор О.А.Рижов продемонстрував присутнім практичну роботу з інструментами  платформи Open EDX, що дозволяють викладачу   відстежувати та регулювати  діяльність студента під  час опанування онлайн – курса, а також може отримувати дані про студентську активність та продуктивність протягом усього курсу. Використання цих інстументів допомагає викладачеві спрямувати зусилля щодо поліпшення онлайн – курсу і якість навчання студентів.

 

 

10.06.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26
Тел: (061) 236-22-52
E-mail: cdo@zsmu.edu.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт ЦДОТЯО ЗДМФУ.

Мапа сайту