Четверта лекція на курсі підвищення кваліфікації викладачів щодо створення онлайн -курсів

Четверта лекція на курсі підвищення кваліфікації викладачів щодо створення онлайн -курсів

Четверта лекція на курсі підвищення кваліфікації викладачів відбулася 26 травня 2021 року і була присвячена інструментам edX.Studio, які використовуються для контролю знань студентів. Прослухати онлайн лекцію професора Рижова О.А. у MS Teams підключилися майже 90 співробітників нашого університету.

         На лекції дуже детально було розглянуто налаштування викладачем процесу оцінювання знань студентів, які будуть записуватися та вивчати будь-який онлайн-курс. Лектор розібрав детально основні типи контролюючих завдань, які будуть представлені в онлайн курсах у вигляді тестів.

Професор О.А.Рижов підкреслив, що Open EDX  відстежує діяльність студента. Багато що з цього доступно через вбудовані утіліти та Insights доповнення. Викладач може бачити прогрес студента, може отримувати дані про студентську активність та продуктивність протягом усього курсу. Використання Insights допомагає викладачеві спрямувати зусилля щодо поліпшення онлайн – курсу і якість навчання студентів.

 

 

26.05.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26
Тел: (061) 236-22-52
E-mail: cdo@zsmu.edu.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт ЦДОТЯО ЗДМФУ.

Мапа сайту