Відбулася 3 лекція на заняттях зі створення онлайн курсів на платформі edX

Відбулася 3 лекція на заняттях зі створення онлайн курсів на платформі edX

12 травня 2021 року відбулася чергова, третя лекція на курсі підвищення кваліфікації викладачів ЗДМУ. Вона  була присвячена підготовці контенту для завантаження до онлайн-курсу на платформі edX, матеріали лекції викладали професор О.А. Рижов та старший викладач кафедри МФІ О.І. Андросов.

У своїй частині лекції професор О.А. Рижов детально розглянув процес створення нового юніту для майбутнього онлайн-курсу. Для роботи з текстом доповідач запропонував використання редактору WYSIWYG HTML і пояснив всі переваги цієї програми. Далі лектор розповів присутнім про сучасні аудіо- та відеоредактори Auditonic Pro, Animotica, Screen Recorder Pro, які  дозволяють створювати і редагувати відеофрагменти, що плануються для використання в онлайн-курсі на платформі edX.

 Другий лектор старший викладач О.І. Андросов розповів, як підготувати зображення, щоб додати його до онлайн  курсу. На початку свого виступу він нагадав слухачам про важливість дотримання авторських прав при використанні графічних об’єктів з інтернету, та розглянув  методи, що використовуються у мережі для збереження авторських прав. О.І.Андросов зробив детальний огляд сучасних форматів зображень та порівняв переваги і недоліки існуючих графічних редакторів PhotoShop та GIMP. Велику увагу лектор приділив практичних засобам створення зображень у безкоштовному редакторі GIMP, що запропонований слухачам для використання при створенні графічних об’єктів у онлайн-курсі.

Матеріали лекції викликали жвавий інтерес викладачів, присутніх на онлайн лекції, всі чекають на зустріч в аудиторії ЗДМУ для проведення практичного заняття з теми цієї цікавої лекції.

   

 

13.05.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26
Тел: (061) 236-22-52
E-mail: cdo@zsmu.edu.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт ЦДОТЯО ЗДМФУ.

Мапа сайту