Триває підготовка до проведення навчально-методичної конференції «Досвід впровадження змішаної форми навчання у ЗДМУ, траєкторія розвитку та місце в системі вищої медичної освіти»

Cпівробітники ЦДОТ приймають активну участь у підготовці до проведення навчально-методичної конференції «Досвід впровадження змішаної форми навчання у ЗДМУ, траєкторія розвитку та місце в системі вищої медичної  освіти». Ректор ЗДМУ запропонував новий формат проведення цієї конференції – в оффлайн режимі щляхом формування відеоконтенту майстер – класів, які будуть розміщені на електронних ресурсах ЗДМУ 26.05.2021 року.

11 травня 2021 року професор О.А.Рижов разом із керівником ЦДОТ Дмитрієвим В.С. та вченим секретарем ЦМР ЗДМУ Демченко В.О. провів організаційні збори з метою затвердження сценаріїв відеодоповідей для доповідачів конференції. Також був розроблений розклад здійснення запису відеоматеріалів. Провідні викладачі нашого університету готують доповіді, в яких розкриють свої професійні таємниці щодо використання сервісів Office 365 у навчальному процесі в умовах дистанційного навчання. Технічний супровід процесу відеозапису майстер-класів ведучих викладачів ЗДМУ здійснює провідний фахівець ЦДОТ О.І.Андросов.

         

   

 

17.05.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26
Тел: (061) 236-22-52
E-mail: cdo@zsmu.edu.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт ЦДОТЯО ЗДМФУ.

Мапа сайту