Вітаємо учасників всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених та студентів із ІІІ місцем на секційних засіданнях!

Вітаємо учасників всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених та студентів із ІІІ місцем на секційних засіданнях!

Минулого тижня - 15-16 квітня, у ЗДМУ відбулася традиційна щорічна підсумкова Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів з міжнародною участю  - «Сучасні Аспекти Медицини та Фармації – 2021», яка об'єднала більше 450 учасників, було заслухано понад 170 онлайн – доповідей.

Студентки 2 курсу ІІ медичного факультету, що навчаються у групі ПЕ-19/6-2, Качан Сніжана Євгенівна та Кощак Вікторія Василівна, виконали роботу на тему «Розробка сервісу чат-бота для консультацій з питань COVID-19». Робота виконана під керівництвом професора О.А.Рижова.

Метою студентської роботи була розробка сервісу, який міг би працювати на одному із сайтів та надавати кваліфіковану інформацію щодо хвороби COVID-19. Під час розробки медичного чат-боту були використані когнітивні сервіси -  Microsoft Q and A(QnA). Розроблений студентками бот допомагає у вирішенні поставлених питань захворювання, а саме, відповідає на питання стосовно Covid-19; до бази знань боту входять 63 пари «питання-відповідь». При тестуванні сервісу проводилось опитування можливих користувачів щодо медичного чат-боту. Перевагами використання заявленого ресурсу є зручність у використанні, доступність, мобільність. Автори сподіваються, що розроблений ними сервіс медичного чат-боту з питань консультації щодо корона-вірусної хвороби є надійним засобом для оперативного отримання інформації під час складних станів людини на час пандемії.

За оцінкою компетентного жюрі конференції  доповідь посіла 3 місце на секційних засіданнях. За виконання такої цікавої роботи студентки отримали Дипломи призерів науково-практичної конференції молодих вчених та студентів з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної медицини і фармації 2021» та грошову премією у розмірі 1500 грн.

Вітаємо переможниць та керівника!

Бажаємо творчої наснаги та подальших успіхів!

 

21.04.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26
Тел: (061) 236-22-52
E-mail: cdo@zsmu.edu.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт ЦДОТЯО ЗДМФУ.

Мапа сайту