Триває другий етап створення сайтів кафедр університету на платформі SharePoint

Триває другий етап створення сайтів кафедр університету  на платформі SharePoint

24 березня 2021 р. на кафедрі МФІНТ (ауд.524) згідно графіку відбувся семінар з приводу другого етапу переходу з електронних сторінок кафедр з FTP-сервера на платформу SharePoint. Метою проведення семінару є  створення  сторінок сайту кожної кафедри та наповнення цих сторінок необхідною інформацією. Заздалегідь до  початку семінару модераторам кафедр була надіслана інструкція щодо порядку дій для досягнення означеної мети.

На початку семінару зав.кафедри МФІНТ професор О.А. Рижов наголосив про актуальність проведення чергового етапу переходу до платформи SharePoint, підкреслив важливість наповнення інформацією розділу «Навчально-методичне забезпечення», особливо в умовах дистанційного навчання. Цей розділ створюється для використання студентами  університету з метою покращення процесу пошуку навчальних матеріалів з різних дисциплін та підвищення якості навчання.

Доцент кафедри Ю.М. Пишнограєв продемонстрував за допомогою великого екрану покрокове виконання процесу створення сторінок кафедр та їх наповнення ілюстративним та текстовим контентом. Водночас співробітники кафедри МФІНТ проводили індивідуальне консультування модераторів під час семінару.

Семінар пройшов успішно, всі учасники заходу виконали заплановані заходи в повному обсязі. 25 та 26 березня на кафедрі МФІНТ в аудиторії 524 відбудуться повторні  семінари для модераторів інших кафедр ЗДМУ.

  

 

25.03.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26
Тел: (061) 236-22-52
E-mail: cdo@zsmu.edu.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт ЦДОТЯО ЗДМФУ.

Мапа сайту