Майстер - клас з використання ClassPoint для викладачів ФПО

Майстер - клас з використання ClassPoint для викладачів ФПО

   Реалізуючи завдання ректора Запорізького державного медичного університету професора Ю.М. Колесника про розробку і впровадження засобів інтерактивного спілкування на лекціях і практичних заняттях які проводяться за дистанційним форматом, 10 березня 2021 року  викладачами кафедри МФІНТ був проведений майстер-клас з використання додатку ClassPoint для проведення інтерактивних лекцій у програмі Microsoft PowerPoint.

     Додаток ClassPoint, підключений до Microsoft PowerPoint, являє собою потужний інтерактивний інструмент для проведення лекцій, який допомагає налагодити активну взаємодію викладача із студентами і поліпшити результати навчання. Професор О.А. Рижов  у ході проведення майстер-класу детально описав і продемонстрував  функції даного додатку, а саме: тест с вибором варіантів, хмара слів, коротка відповідь, малюнок слайда, завантаження зображення.  Викладачі кафедри медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій під час майстер-класу  допомагали своїм колегам практично опанувати новий додаток.  Викладачі кафедри управління і економіки у фармації та фармаціевтичної технології планують у подальшому  використовувати ций сервіс для проведення інтерактивних лекцій для інтернів.

      

10.03.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26
Тел: (061) 236-22-52
E-mail: cdo@zsmu.edu.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт ЦДОТЯО ЗДМФУ.

Мапа сайту