На кафедрі МФІНТ тривають семінари з приводу перенесення електронних сторінок кафедр з FTP- сервера на сучасну платформу SharePoint

На кафедрі МФІНТ тривають семінари з приводу перенесення електронних сторінок кафедр з FTP- сервера на сучасну платформу SharePoint

Керівництвом ЗДМУ було прийняте рішення перенести електронні сторінки кафедр з FTP- сервера на сучасну платформу SharePoint, яка є сервісом MS Office 365. Кафедрою МФІНТ була розроблена концепція такого переходу. Для цього заходу співробітники кафедри МФІНТ  підготували  аудиторію, оснащену необхідним обладнанням та програмним забезпеченням. Для спрощення процесу переходу був складений графік проведення семінару для  програмного супроводу модераторів від кожної кафедри університету. Також була розроблена детальна інструкція, яка дає можливість виконати покроковий перехід з FTP-сервера на SharePoint.

Заходи для модераторів всіх кафедр ЗДМУ проводяться з 24 по 26 лютого 2021 р.  на кафедрі МФІНТ в аудиторії 524. Кожен семінар розпочинається з виступу зав. кафедри МФІНТ проф. Рижова О.А., в якому обґрунтовується актуальність та необхідність проведення такого заходу. Підчас семінару викладачі кафедри МФІНТ демонструють на великому екрані послідовність дій, яку потрібно виконати кожному модератору та водночас проводять індивідуальне консультування.

Такий масштабний перехід всіх кафедр університету  на сучасну платформу SharePoint обумовлений низкою недоліків роботи з FTP- сервером, а саме: доступ до ресурсів сервера здійснюється за єдиним паролем; окремі ресурси серверу є недоступними для студентів з смартфонів; мають місце певні складнощі із розташуванням інформації через модератора; немає можливості моніторингу активності використання студентами ресурсів серверу.

Сервіс SharePoint – це новий рівень взаємодії викладачів кафедр із студентами, тому що він надає можливість постійного і мобільного зв’язку із студентами, миттєвого оновлення інформаційних та навчальних ресурсів кафедр. За допомогою цього сервісу викладачі ЗДМУ отримають можливість покращити зв’язок з навчальними командами у MS Teams шляхом надання посилань на навчальні ресурси кафедри, розміщені у SharePoint. Такий перенос навчально-методичних матеріалів на платформу  SharePoint  значно допоможе підвищити  якість навчання.

    

 

25.02.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26
Тел: (061) 236-22-52
E-mail: cdo@zsmu.edu.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт ЦДОТЯО ЗДМФУ.

Мапа сайту