Перехідні іспити – у новому Освітньо-іспитовому центрі

Перехідні іспити – у новому Освітньо-іспитовому центрі

ЗДМФУ знову пропонує креативну новацію – на базі другого навчального корпусу створено Освітньо-іспитовий центр, де в технічно оснащених і підключених до єдиної системи аудиторіях розміщено сучасне обладнання, тому всі перехідні іспити відбуваються виключно на базі цього Центру. Таку новину повідомила проректор з науково-педагогічної, навчальної роботи та якості освіти, доцент Світлана Моргунцова.

Світлана Андріївна розповіла про перебіг екзаменаційної сесії на перехідних курсах: «Зараз в університеті триває напружена пора – продовжується підбиття підсумків академічної успішності здобувачів освіти за другий семестр. До Атестації випускників, яка розпочалася у травні, тепер додалася насичена у всіх сенсах загальна літня сесія для студентів перехідних курсів. Заплановано проведення понад 600 іспитів, а це майже вдвічі більше, ніж попередньої зимової сесії, тому й за тривалістю вона буде довшою, майже весь червень, що дасть змогу об’єктивно узагальнити результати успішності на перехідних курсах.

За структурою іспитів ця сесія є аналогічною до зимової і має трикомпонентну структуру. Спочатку студенти проходять етап тестування, наступні етапи є перевіркою теоретичних та практичних навичок у вигляді усної співбесіди в синхронному режимі та вирішення ситуаційних задач.

Для дотримання безпекових умов та забезпечення інформаційно-технологічного супроводу іспитів і було створено спеціальний Освітньо-іспитовий центр, це дало змогу сконцентрувати спільні зусилля викладачів і студентів для раціонального використання часу та ресурсів, спрямованих на контроль знань і вмінь. Наказом ректора на факультетах створено екзаменаційні комісії, куди входять завідувачі кафедр, науково-педагогічні працівники, представники деканатів, модератори та інші відповідальні особи за напрямками. Це потужна багаторівнева робота всього колективу, проведена для того, щоб своєчасно, згідно із затвердженим розкладом, якісно та об’єктивно оцінити академічні успіхи наших студентів. Перший день іспитів, 3 червня, у Центрі був відведений для тестування студентів із низки дисциплін, тепер учасники сесії переходять до подальших етапів – усної співбесіди зі здобувачами, оцінювання їхніх теоретичних знань і практичних навичок. Випробування проходять у змішаному форматі: ми можемо запропонувати студентові як синхронне онлайн-підключення, так і запросити до живого спілкування з екзаменаторами на території студентського містечка в Іспитовий центр.

Варто зазначити, що семестр був нелегким, передусім тому, що ми продовжуємо працювати в умовах воєнного стану. Проте, до честі нашого професорсько-викладацького складу і студентської спільноти, усі виклики часу ми долаємо, розвиваємось, рухаємось до гідного завершення навчального року, виконання всіх поточних навчальних планів, а також чекаємо у стінах університету нове поповнення і вже маємо нові амбітні плани на майбутнє».

 

 
 

 

5.06.2024

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26
Тел: (061) 236-22-52
E-mail: cdo@zsmu.edu.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт ЦДОТЯО ЗДМФУ.

Мапа сайту