Розвиток цифрових компетентностей працівників ЗДМФУ

Розвиток цифрових компетентностей працівників ЗДМФУ

З 8 квітня у Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті почали  роботу курси тематичного удосконалення «Стандарт комп’ютерної грамотності для викладача у середовищі Windows 11 та Windows 365 із новими функціями версії 2024 р.», розпочаті з ініціативи ректорату за організаційної підтримки навчально-методичного відділу.

Головним натхненником та виконавцем цього інноваційного проєкту став завідувач кафедри медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій професор Олексій Анатолійович Рижов, який у цікавій і доступній формі розкриває співробітникам університету секрети оволодіння сучасними комп’ютерними технологіями.

Заняття проходять за змішаною формою навчання з повною візуалізацією у синхронному онлайн-режимі на основі MS Teams, відповідно до ретельно продуманого навчально-тематичного плану.

Слід зазначити, що з 10 квітня  також розпочнуться курси тематичного удосконалення «Організація навчального процесу на базі хмарних сервісів Microsoft 365 та MS Teams для дистанційної та змішаної форми навчання з новими функціями версії 2024 р.», а в травні поточного року – ТУ «Організація дистанційного навчання на платформі edX. Розробка та супровід онлайн-курсів».

Протягом двох тижнів усі бажаючі мали змогу вибрати той курс, який найбільше відповідає їхнім уподобанням і потребам, адже тематика запропонованих курсів покращення володіння цифровими технологіями сучасності цьогоріч дуже широка, а зручний графік занять дає змогу відвідувати не один захід, а декілька.

9.04.2024

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26
Тел: (061) 236-22-52
E-mail: cdo@zsmu.edu.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт ЦДОТЯО ЗДМФУ.

Мапа сайту